Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Praca po studiowaniu

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Praca po studiowaniu

Praca po studiowaniu

Studiowanie

Spec i równocześnie też magistrant Uniwersytetu Rzeszowskiego Marek Potulski którego główna profesja to rektor zapewnia jakoby ponad 80 procent świeżych maturzystów najczęściej twierdzi, iż studia wcale nie dają pewności znalezienia zacnej pracy i też jakiejkolwiek pracy, trochę jednak niezgodnie z tym zasadniczym poglądem aż trzy czwarte z nich kieruje się po zdaniu matury na wyższe uczelnie. Jaki w takim razie w tym jest motyw i cele ? Na pewno nieustannie można stwierdzić ,że jest to w pewnym sensie wytłumaczenie w tym celu aby dłużej nie pracować i również mieć jeszcze więcej czasu wolnego. W ówczesnych latach to był również sposób na ucieczkę przed obowiązkową służbą wojskową, jednak te czasy na sto procent mamy już dawno za sobą.

Aktualnie jest się w stanie ciągle usłyszeć głosy że na sto procent mając studia to robota się sama z siebie należy, profesjonalista i jednocześnie też magister Uniwersytetu Łódzkiego Donald Janiszek którego zawód to pedagog zapewnia jakoby w tych czasach mamy widoczny pogląd jakoby szkoła zabija myślenie niejako za pośrednictwem testów i tym podobnych rzeczy - owy tok działania sprawia że uczniowie zamiast przyswajać najważniejsze dla nich w przyszłości istotne informacje poświęcają szalenie dużo czasu aby nauczyć się takie testy rozwiązać. Sporej dewaluacji uległy również wszelkie tytuły naukowe jako całokształt, w obecnych czasach w większości przypadków fakt posiadania magistra niezbyt wiele już oznacza, to nie znaczy jednak logicznie myśląc iż kompletnie nie warto wybierać się na studia - nikt tak nie twierdzi, trzeba jednak przeanalizować na owe ważne kwestie trzeźwym okiem.

Za pomocą ostatnich kompleksowych badań przeprowadzanych przez spore korporacje rekrutujące oraz także przedsiębiorców, znaczna część pracodawców zdecydowanie woli patrzeć na rubrykę zainteresowania niż na potencjalne wykształcenie - to właśnie wynika z tej zmiany teraźniejszej filozofii nauki. Fachowiec i także doktor Uniwersytetu Warszawskiego Hadrian Sztylka dla którego fach to nauczyciel jest zdania, iż wartko rozkręcana jest po wielokroć dział kierunkowych studiów, z jasnych przyczyn kiedy chce się zostać specjalistą w danej dziedzinie nie ma możliwości olania wymogu zaliczenia określonego działu kierunkowego. W innym wypadku tego typu potrzeby raczej prawie nigdy nie ma, to zazwyczaj od nas zależy czy będziemy się uczyć w danej kategorii.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:38:35 13/06/2017 [Powrót] Komentuj