Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Technologia i przemysl

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Technologia i przemysl

Technologia i przemysl

Gazowa technologia

Rynek zajmujący się gazem ziemnym bardzo dobrze przewiduje na przyszłość, oznacza to po prostu wyższe wydobycie w porównaniu do poprzednich lat. Specjalista i także doktorant Uniwersytetu OlsztyńskiegoBorys Wawrzyniak dla którego praca to projektant technologii zapewnia, iż teraźniejsze prognozy piszą o zużyciu na poziomie być może nawet 20 miliardów gazu ziemnego, podczas gdy w najbliższym czasie prognozowany wzrost produkcji rocznej może wzrosnąć do może nawet siedemnastu miliardów a to oznacza nieprzerwaną i ciągłą niezbędną potrzebę i wymóg technologicznego rozwoju.

Istotnym aspektem zdaje się być oczyszczanie i przeczyszczanie butanu mające za zadanie usunąć wszelkie zbędne związki, ekspert i jednocześnie też magister Uniwersytetu Ekonomicznego Juliusz Libera dla którego główny fach to technik gazowy twierdzi jakoby zadziwiająco ekspresowo przeobraża się najnowocześniejsza technologia która wykorzystuje sita molekularne w głównym celu mające zadanie wywalanie tak zwanych aromatycznych związków. Aktualnie możemy wyróżnić niesamowicie dużą ilość sit molekularnych, nieraz powiększa się takie odmiany jak : typ 3A i typ 13X, możemy wyróżnić ponad dwieście odmian każdej z nich.

W tych czasach używane są też zwane inaczej procesy kaustyczne oparte na licencji Merox jak również Shell. Spec jak również doktorant Uniwersytetu Rzeszowskiego Karol Krasiński którego profesja to inżynier twierdzi jakoby takie technologie pozwalają wyczyścić gaz w niemal 100%, nie jest obecna potrzeba opłat, instalacje opierane adsorberach bez układu są dość proste w obsłudze i montażu jak też nie mają potrzeby wymagania gigantycznych finansowych środków. W obecnych czasach ogromnie ważne jest przesyłanie gazu z miejsca na miejsce, wymóg jest robić to bardzo sporą skalą, wobec tego istnieje potrzeba zamontowania przesyłowych urządzeń w dużej ilości. W skład takich instalacji wchodzą monobloki izolacyjne, elementy budowy zaworów jak też zbiorniki ciśnieniowe.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:38:12 13/06/2017 [Powrót] Komentuj