Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Elektronika dzisiaj

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Elektronika dzisiaj

Elektronika dzisiaj

Elektronika i jej postęp

Aktualnie progres elektroniki i pochodnych przeciera szlaki bardzo szybko a wynika to z sporych konsumenckich potrzeb i dużej dywersyfikacji. Autorytet i równocześnie doktor Politechniki Białostockiej Marian Rudaś którego praca to elektronik zapewnia, iż to dzięki elektronice i jej pochodnym ludzkość przeszła w erę komputerów, robotykę i także zyskała możliwość zastąpienia pewnych działań urządzeniami elektronicznymi i również robotami.

Dwudziesty wiek był okresem gigantycznych globalnych postępów i także niemożliwych udogodnień. Dopiero co pięćdziesiąt lat temu sprzęty komputerowe widząc które obecnie parsknęlibyśmy śmiechem zajmowały całe ogromne pomieszczenia, zaś dziś komputer 900 razy potężniejszy mamy w smartfonach. Spec i równocześnie też doktor Politechniki Opolskiej Nataniel Cięciwa którego główny zawód to inżynier zapewnia, iż tak wielki rozwój powoduje szybkie postarzanie się w jednym momencie softu i również sprzętu wszelkiej maści. Z powodu takiej sytuacji gałąź elektroniki sama rozkręca swój własny rozwój.

Wymysł pierwszego telefonu było niezaplanowanym przypadkiem dlatego, iż wcześniej zamysłem było puszczanie muzyki, okazało się jednak, iż technologia owa nadaje się do transmitancji głosu ludzkiego w obie strony. Na samym początku ogromną barierą były stare kable, profesjonalista i jednocześnie też doktorant Uniwersytetu Gdańskiego Witomir Iwańczyk którego praca to elektronik uważa, że dopiero nowa technologia światłowodowa niesamowicie szybko umożliwiła poczynienie sporych przeskoków w kwestii ilości rozmów jednocześnie. Duży rozwój osiągnięty został jednocześnie w nowej technologii kosmicznej. Właśnie postęp elektroniki udostępnił szansę budowy rakiet kosmicznych, to zaś pozwoliło na możność na wycieczki w kosmos.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:37:57 13/06/2017 [Powrót] Komentuj