Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pierwsze drukarki

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Pierwsze drukarki

Pierwsze drukarki

Nowe i stare drukarki

Proces powstania historii drukarek zaczął się od powstania kserografii, jest możliwość iż jest to po prostu wykorzystanie ładunków elektrostatycznych do wprowadzania normalnego druku na papier. Spec i jednocześnie też abiturient Uniwersytetu Ekonomicznego Augustyn Golonka którego profesja to drukarz wypowiada się jakoby pewna przewaga totalnie 1-szych urządzeń tego typu posiadało na rynku całkowitą i kompletną wyłączność, z powodu zerowej konkurencji.

W latach siedemdziesiątych do większości sklepów trafiły pierwsze drukarki igłowe kompaktowe, niesamowicie kluczowe jest stworzenie lasera, który oświetlał drukujący wałek, bardzo znacznie polepszyło to ilość druków w tym samym czasie, specjalista i też absolwent Politechniki Koszalińskiej Tristan Cichoracki dla którego praca to inżynier zapewnia, że pierwsze laserowe drukarki zdobyły możliwość druku ponad ponad 120 odbitek na minutę zegarową. Posiadały one jednak bardzo dużo wad możemy klasyfikować wymóg niemożliwych środków finansowych i równocześnie też ich wielkość, był one wtedy ogromne i także w większości przypadków nie potrafiły mieścić się nawet na przykład na sporej przestrzeni biurowej.

W tej sytuacji niezbędne stało się zainstalowanie na rynek takiego urządzenia które praktycznie każdy może postawić w swoim własnym pokoju. Znawca i równocześnie magister Uniwersytetu Szczecińskiego Szczepan Durlej dla którego główny fach to fotograf twierdzi jakoby to właśnie wtedy wykreowano 1-szą drukarkę z atramentem, w sporym przeciwieństwie do drukarek z laserem, najnowsze drukarki były raczej tanie i również zajmowały dość dość małą ilość miejsca. To stworzyło właśnie ich szalenie dużą popularność oraz sprzedaż, dziś z szybkością błyskawicy przeobraża się idea zwanych też wielofunkcyjnych urządzeń. One są w stanie zawierać wewnątrz siebie ogromną liczbę w większości przypadków bardzo przydatnych zastosowań, i to głównie właśnie ich wielozadaniowość jest wielką zaletą.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:37:35 13/06/2017 [Powrót] Komentuj