Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Drukarki

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Drukarki

Drukarki

Drukarki

Fachowiec jak też magistrant Uniwersytetu Szczecińskiego Milan Jęcek dla którego główny fach to inżynier twierdzi, iż współczesne przeróżne drukarki mamy możliwość podzielić na : igłowe drukarki - kiedyś to był bardzo popularny gatunek drukarek, są w stanie one wykorzystać barwiącą taśmę do procesu druku, bardzo dużą i też bardzo często istotną zaletą są jej bardzo niskie koszty użytkowania. Jest tez możliwość drukowania kilku kopii na tak zwanym papierze samokopiującym, są tutaj też drukarki wielogłowicowe.

Następnym rodzajem są laserowe drukarki, możemy wymienić dwa rodzaje tego sprzętu, ekspert jak też magistrant Politechniki Wrocławskiej Myszon Szeląg dla którego praca to technik uważa, że pierwszym typem są laserowe drukarki oparte na działaniu kserografii, 2-gi rodzaj to laserowe drukarki liczące gigantyczną liczbę diod laserowych, a nie jak w 1-szym gatunku tylko 1-ną diodę. W laserowym druku można wypisać w większości przypadków niesamowicie dużą ilość zalet, jakość wydruków jest stosunkowo wysoka, druk się nie rozpływa pod działaniem wody jak też szybkość druku jest mocno większa gdy porównać do innych drukarek.

Autorytet i też doktorant Uniwersytetu Białostockiego Oleg Fecko którego praca to drukarz wypowiada się jakoby często z szybkością błyskawicy dostającą popularność drukarką są teraz zwyczajne drukarki atramentowe, sposób funkcjonowania to nakładanie miniaturowych kropelek atramentu. Atrament dzieli się zazwyczaj na 4 kolory, cyjankowy, magentowy, żółty i także ciemny, ten model kolorów nazwany został CMYKiem. Istnieją również specjalnie przygotowane tusze fotograficzne, są one mocniej jasne a także dużo lepiej oddają fotograficzne barwy. Można dodawać również kompletnie inne kolory.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:37:27 13/06/2017 [Powrót] Komentuj