Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Internet i jego rozwoj

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Internet i jego rozwoj

Internet i jego rozwoj

Powstanie Internetu

W tych czasach sieć ulepsza się w ogromnym tempie, wszystko ewoluowało w 1960 roku. Ekspert i równocześnie też doktor Politechniki Lubelskiej Rupert Gabryelski którego profesja to sieciowiec twierdzi, że to wszystko zaczęło dziać się od kreacji bardzo wytrzymałych a także rozproszonych cyfrowych sieci transmisji danych. Taka koncepcja została wykreowana na zlecenie Amerykańskich Sił Zbrojnych, celem było zaś przejście potencjalnej 3-ciej wojny światowej. Dużym przełomem zdaje się być przejście z dotychczasowego protokołu sieciowego NCP na dość świeży internetowy protokół TCP/IP.

Z protokołu sieciowego TCP.IP użytkujemy niejednokrotnie bardzo dużo do teraźniejszości, gdy Internet faktycznie wszedł w częste posiłkowanie, można stwierdzić, że błyskawicznie zaczął się potęgować. Fachowiec jak też alumn Uniwersytetu Zielonogórskiego Nikodem Stopa dla którego główny zawód to administrator sieci wypowiada się, iż to dopiero 17-stego sierpnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego drugiego roku Polska zdołała uzyskać możliwość dostępu do nowej sieci światowej, nazwanej Internetem. W obecnych czasach często Internet rozkręca się niesamowicie szybko i jednocześnie też przepustkę uzyskuje z dnia na dzień coraz to kolejne miasto.

Następnym z kolei krokiem milowym dla rozwoju Internetu, była kreacja 1-szej internetowej przeglądarki, ekspert i jednocześnie magister Uniwersytetu Ekonomicznego Scott Patrzek dla którego fach to administrator sieci wypowiada się jakoby jest się w stanie stwierdzić, że zdecydowana ilość tych wydarzeń, umożliwiła na zrobienie korporacji google. Wszystko to zaczęło się naprawdę od konkretnej przeglądarki, potem ta korporacja przeobraża się w wielkim tempie. W tych czasach Internet udostępnił możliwość szalenie wspomóc sporą ilość działań na Świecie.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:36:42 13/06/2017 [Powrót] Komentuj