Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Komputery PC

onlinesite31

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Czerwiec
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 12680 osób

Blog about internet

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


onlinesite31

Komputery PC

Komputery PC

Komputery

W obecnych czasach komputerowy sprzęt rozrasta się w ogromnym tempie, pierwszy i największy PC na Świecie skończył niedawno 70 lat. Spec i alumn Uniwersytetu Jagiellońskiego Edmund Rakuś którego zawód to informatyk twierdzi, że przy całym błyskawicznym postępie na równi z ulepszeniem wydajności i mocy, też ważne jest z pewnością wielka skala ulepszenia jeśli chodzi o temat ogólnej mobilności, zadaniowości jak też ogólnej estetyki. Pierwszy komputerowy sprzęt ważył aż 70 ton i jednocześnie też zajmował przestrzeń ogromnej ilości 167 metrów kwadratowych, pracował częstokrotnie bardzo głośno i jednocześnie też nieraz istotnie mocno się przegrzewał.

Znawca a także alumn Politechniki Śląskiej Patryk Beksa którego główny zawód to administrator wypowiada się jakoby rzeczywiście 1-sze stacjonarne komputery dla zwykłych użytkowników zostały stworzone po czasie, czyli dopiero w latach 80 dwudziestego wieku. Tak rzeczywiście to dopiero po tak zwanej nakładce na system czyli po prostu MS-DOS i debiucie systemu operacyjnego Windows 1.0 rozgorzała era stacjonarnych komputerów.

Komputery nie zajmowały dłużej już całych wielkich pomieszczeń i też niejednokrotnie to wydarzenie pozwoliło na okazję aby taki PC mieścił się na biurku do typowego jak też regularnego korzystania z nich. Autorytet i równocześnie dyplomant Uniwersytetu Łódzkiego Lucjan Ziętala dla którego główny fach to sieciowiec zapewnia, że w latach dziewięćdziesiątych komputery desktopowe miały możliwości na to by uruchamiać na nich gry PC mocno zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem zaś mogła nastąpić rewolucja w kwestii komputerów przenośnych, można to nazwać gigantyczną pewną poprawą w kwestii zwykłego użytkowania jak również pracy mobilnej. Obecnie sprzęt komputerowy jest ogromnie potężny i też niesamowicie kluczowe jest to, że zajmuje bardzo mało metrów kwadratowych.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
linksstory73 12:36:27 13/06/2017 [Powrót] Komentuj